Samo najboljše za vašega jeklenega konjička
Samo najboljše za vašega jeklenega konjička
Edino patentirano polirno sredstvo v spreju trenutno na tržišču!
Optimum je zasnoval edino patentirano polirno sredstvo v spreju trenutno na tržišču!
Odstrani do 1500 sledi brušenja in manjše nepravilnosti na barvi v enem ali dveh prehodih, hkrati pa ustvari odličen končni rezultat na zunanji barvni površini vozila.
Optimum Hyper™ Compound polirno sredstvo je bilo zasnovano za profesionalno uporabo in uporabo v ličarskih delavnicah z namenom odstranitve sledi mokrega brušenja in večjih nepravilnosti v 1-2 prehodih. Optimum Hyper™ Compound ima vse prednosti Optimum polirnih sredstev, saj omogoča dolg čas obdelave površine in se ne praši.
Enostaven nanos s pršilko omogoča varčno uporabo. Razpršite le 2 do 3krat in navlažili boste celo površino polirne gobice.
Po obdelavi s Optimum Hyper™ Compound lahko ostanejo sledi vrtincev, ki pa se enostavno odstranijo Optimum™ Hyper Polish. Optimum Hyper™ Compound ima daljši čas razgrajevanja, zato da lahko opravite popolno korekcijo že v enem koraku. Ostanke sredstva enostavno obrišete s suho ali vlažno krpo iz mikrovlaken. Ne vsebuje silikonov, ne voskov, zato je primerno za uporabo v ličarskih delavnicah.
Uporablja se z volneno ali penasto polirno gobico. V kombinaciji z volneno gobico bo pri hitrosti 1000-1400 vrtljajev odstranilo sledi brušenja do 1000. Večja hitrost s tem sredstvom ni potrebna. V kombinaciji z grobo ali srednjo polirno gobico bo pri hitrosti 1000-1400 vrtljajev odstranilo sledi brušenja do 1500 in manjše nepravilnosti. Sredstvo ima različno rezalno moč glede na polirno gobico, ki jo izberete. Sledi naj ji obdelava s Optimum™ Hyper Polish, za »piko na i« pa Optimum Car Wax.
Vsi Optimum izdelki izpolnjujejo HOS predpise.
Za ta izdelek še ni mnenj.